Labska kralovna Geocoin

Název geocoinu: Labska kralovna Geocoin

Verze: Antique Silver (RE), Antique Bronze (RE)

Prefix: UL

Vydavatel: Hoblík, Město Ústí nad Labem / www.geokes.cz

O minci:
Minci bylo možné získat pouze po splnění geocachingové hry “Putování krajinou Labské královny aneb sedm klíčů k pohádkovému pokladu” kterou si pro kačery (i běžné turisty) připravilo infocentrum ve městě Ústí nad Labem.

Původní text ke hře:
Nové geocachingové dobrodružství tentokrát rodiny s dětmi provede zajímavými místy okresu Ústí nad Labem. Na konci putování čeká další poklad Labské královny. Novinkou této nové trasy pohádkové hry je mince Labské královny neboli geocoin.

Vydejte se na lov série keší, umístěných v překrásné krajině okresu Ústí nad Labem a získejte část tohoto pokladu. Slavnostní zahájení proběhlo dne 9. 6. 2012 v Muzeu města Ústí nad Labem.

Putování za sedmi klíči k pokladu Labské královny navazuje na úspěšnou hru „Za pokladem Labské královny“, oceněnou hráči geocachingu jako nejoblíbenější geocache Ústecka. Tentokrát vás staré ústecké pověsti zavedou do nádherné krajiny dále od města. Tam jsou na zajímavých a nečekaných místech umístěny schránky s klíči v podobě razítek, pro odvážné je připraven i lov noční kešky.

Jak zjistíte kde hledat klíče od pokladu? V Informačním středisku města Ústí nad Labem je kromě původní pohádkové hry připraven i pas pro novou trasu Labské královny. Nezapomeňte sledovat stránky www.geocaching.com, kde také od 9. 6. 2012 naleznete veškeré nezbytné informace a hlavně návody, jak jednotlivé cache lovit. Po úspěšném hledání a orazítkování přinesete pas zpět do Informačního střediska a najdete si svůj poklad!

Pohádková cache Labské královny získala na serveru www.geocaching.com ocenění uživatelů jako nejoblíbenější cache Ústecka. Děkujeme všem kačerům a hledačům pokladů za projevenou přízeň!

Zdroj textu: https://www.usti-nad-labem.cz/labskakralovna/geocaching.html

Ikona geocoinu:

Počet kódů: 204

ID: 5252

Napsat komentář